BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

bowlegged_tenement

kai žmonės nori tau padėt. jie pirmiausia visada tikis, kad būsi dėkingas. na taip, dėkingas už gerus ketinimus. o paskui, paskui jie kažkuriuo metu praranda kantrybę, ir sako, ai daryk ką nori. ir esmė tame, kad nuo po velniais pirmos akimirkos žinojai, kad taip bus. žinojai, kad jie bandys tau padėt, paskui susinervins ir paskui sakys daryk ką nori. ir paskui sakys, kad nepyk ir kad tu man tiesiog rūpi ir panašiai.

žinai. kiekvieną kartą. ir kiekvieną kartą tu viską ir pats žinai. kiekvieną prakeiktą aplinkybę ir variantą ir taip toliau ir panašiai

žinai. plius, man viskas gerai. žinai. man tikrai viskas gerai. suprantu kodėl taip neatrodo, bet man gerai. po velniais kiek kartų turiu kartot, kad pro prakeiktą langą kvepia alyvom. kiek? du? tris? ko dar po velniais reikia.

vienžo. nežinau. dabar tiesiog durnas laikas. turiu omeny, nieko čia nepadarysi. ir aš nieko negaliu sau padaryt, kažkuria, greičiausiai tiesiogine, prasme man tikrai viskas nerūpi. ir man patinka, kad kiti žmonės dėl manęs jaudinas. žinau, kad taip daryt negalima ir kad čia žiauru ir panašiai.

bet jei jie nervinsis tai man pačiai nereikės. žinai? tegul jaučias blogai. aš neturiu nieko prieš. žinai.

nežinau. velnias. žinai.

ak tas durnas gyvenimas. su savo durnom taisyklėm. ir visiem visko reikia. ir ta ekonomika. ir vartotojiškumas. nežinau. žinai. visada. kiekvieną durną savo durno gyvenimo minutę. galvodavau apie žmones kurie gyvenimo prieš du šimtus metų. turiu omeny, kokių problemų jie turėjo? ir kaip labai jiems jos atrodė svarbios. ir net jeigu jie kažkam rūpėjo. visi žmonės, kuriems jie rūpėjo jau seniai mirė. ir žmonės, kuriems rūpėjo žmonėms, kuriems jie rūpėjo. žinai. apie ką aš. jie irgi mirė. ir bottom line. visų tų žmonių niekas neatsimena.

jie niekam nieko nereiškia. žinai. ir nesakau, kad tai blogai. turiu omeny, tau taip išvis pasirodė? tu rimtai pagalvojai, kad aš visa tai sakau su intencija pasakyti, kad tai blogai? rimtai? rimtai?

nežinau, iš esmės, žinai

vienžo

ir norėjau pasakyt, kad iš esmės kokio velnio aš turėčiau rūpėti pati sau, jei viskas. žinai. jei galų gale. žinai ką noriu pasakyt

koks skirtumas ką aš valgau ar ką darau. ar ką mėgstu ar apie ką galvoju ir kad rašau šitą blogą. kuris garbės žodis tikrai jau.

ar, žinai?

vienžo. noriu valgyt ir einu miegot

Patiko (2)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą