BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Marcel_and_St.-John

gerbiamas, mano kraują pumpuojantis vidaus organe. kas tau negerai. kodėl man atrodo, kad ten kažkoks bičių avilys dūzgia.
lyg viskas vyktų ne tuk - - - tuk - - - tuk - - - tuk
nekenčiu šito garso
o z-z-z-z-z–zz-z–z-z-z-z-zz–z-z-z
/
//
kas tau yra? tu durna širdie? ar tu nusprogsi man beeinant namo ir aš apsivemsiu kraujais suklupus prie didžiųjų prekybos centrų. ant smėliu pabarstyto šaligatvio?

ar tu sustosi, kai eisiu koridorium. darbo metu. ir išsigandus smuksiu į tualetą. nes nežinosiu ką daryt. ir telefoną būsiu palikus ant stalo. ir nežinosiu ką sakyt savo kolegom.
o kas jei aš ten ir mirsiu užsirakinus tualete. priešais veidrodį. ant žemės. pravira burna ir atmerktom akim.
ir valytoja 8 valandą negalės įeit . atlikt savo kasdieninių ritualų.
ir tie žmonės. iš mano darbo. tikriausiai sunerims.
bet ką jie darytų?
ką jie darytų jei aš ne mirčiau tualete, o tiesiog išeičiau.
ko niekad nepadarysiu
kaip ir niekad neišėjau iš namų vaikystėj
kai šiltą vasaros vakarą sėdėdavau ant laiptų
žiūrėdavau į horizontą ir galvodavau kas būtų, jei tiesiog atsistočiau ir nueičiau ir niekad nebegrįžčiau
pridedu ranką prie širdies
ir jausmas dingsta
gal turėčiau nueiti pas daktarą ir kaip išpažintį kunigui pasakyti, kad aš paranojikė? kad man nieko nėra, bet aš bijau mirti
ir niekas čia nekaltas. kad prieš eidama miegoti skaitau tas šlykščias knygas. apie iš proto išėjusius (perkeltine prasme. kažkuria prasme perkeltine prasme. neketinu tau čia dabar aiškintis, kokia literatūra užgrūstos mano buto pakampės. nes visų pirma. nemėgstu literatūros. ir meno man atrodo nemėgstu. nes jis visur. ir visi nori, kad tu juos suprastum. kad skirtum laiko jų idėjom. bet labas rytas, mielas bendražmogau, neturiu laiko. ir man net nelabai įdomu. nes ir pati aš turiu tų durnų idėjų. aš ir pati suprantu, kad visa tai neturi prasmės. ir išvis nors anksčiau, prieš kelias savaites that is. maniau, kad kalbant apie meno kūrinį, kur kas įdomesnis yra kūrėjo požiūris į kūryba, negu pati jo kūrybos išraiška, bet dabar man jau ir tai nebeįdomu. galbūt kalta mano drebanti širdis.) niekas nekaltas kad kitokių knygų pas mane net nėra.
man regis pamečiau mintį. jei tokia išvis buvo. nieko nepadarysi
kaip sako mano geras draugas,greičiausiai
you spend your whole life killing time, but in the end time ends up killing you. ar kažkaip panašiai, niekur nerandu originalios citatos. kas keista, nes toks jausmas, kad girdėjau jį taip sakant gal milijoną kartų. bet kur ?

Patiko (1)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą