BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

vegetable_serenity_

turint omeny visas tas nesąmones, kurias žmonės dažniausiai turi galvoje, tarkim, tarkim kad tu mirsi ir tu guli savo mirties patele, ligoninėj, ir iš velniai žino kur, tavęs atvažiuoja aplankyt tavo tėvai, tavo giminės, tavo draugai. ir pan.
kam to po velniais reikia. jeigu aš mirsiu. jeigu aš mirsiu ir žinau kad mirsiu, tai koks po velniais tikslas visiems mane lankyt ir sakyt, kad mane myli ir taip toliau ir panašiai.
koks tikslas man po velniais kišti į galvą visokias idėjas, kad pasaulis po velniais paskutinė skylė.
galų gale, juk man nuo to asmeniškai bus tik blogiau. juk daug lengviau atsisakyt dalykų, kurie tau nieko nereiškia, ir kurie tave nervina ir panašiai
ir jeigu jie tokiom aplinkybėm nueis pas mane su gėlėm ir su saldainiais kurių tikriausiai negalėsiu valgyt. juk po velniais, aš tada norom nenorom pradėsiu galvot, kad pasaulis yra gražus, kad gyvenimas yra gražus. ir kad jis visą laiką toks buvo, bet aš nežinojau, ir dabar kai žinau. dabar po velniais aš mirsiu.
visiškas absurdas. tiesa?
bet papasakok tu tai mano giminėm, nes jie ryškiai galvoja tik apie save. sakydami, kad mane myli, that is. nes vieninteliai žmonės, kuriems bus blogiau šito nepasakius yra jie patys.
nes jie liks šitoj žemėj ir jiems reiks gyvent su mintim, kad a miriau viso to nežinodama.
mhm mhm m-hm-hm-hm
ak tu, tu su savo nesąmonėm. tu mane juokini. bet gerąja prasme. nes viską ką tu darai aš interpretuoju gerąja prasme nes kitaip, mano drauge, būtų labai liūdna. tiesa?
tiesa, tikra tiesa.
tikra tiesa.
jauti, liko tik 20 minučių iki darbo pabaigos
ir saulė dar šviečia
ir taip toliau ir einu pasivaikščioti
nes tingiu ką nors daryt ir žinau vieną sofą, kuri yra strategškai labai patogioje vietoje ir ten kartais galima nueit pagulėt po 17 valandos

Patiko (3)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą