BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

_tearjerker

sapnavau dailės mokytoją.

ji norėjo pažiūrėt, kas mano užrašų knygutėj, bet aš jai neleidau.

man patiko mano dailės mokytoja. ji buvo gana griežta, gyvenimu nusivylus moteris, kuri užmiršo savo hobius tą pačią dieną kai susituokė ir susilaukė sūnaus. kažkada savo haliucinacijų periodu mačiau ją stovinčia savo kambario vidury.

kitą dieną įlipau ne į tą autobusą ir bandžiau suprasti ką tai reiškia

ji mane irgi mėgo. kitaip ir būt negali

nesvarbu. šiandien pasiklydau. norėjau nueit į vieną parduotuvę, kurioj kažkada esu buvus, bet neatsiminiau kur ji yra ir pasiklydau. garbės žodis nuėjau daugiau negu trisdešimt kilometrų. iš esmės man nelabai rūpėjo. buvo graži diena. tikriausiai ir taip žinai. turiu omeny. garbės žodis. You don’t need a weather man To know which way the wind blows.

nesvarbu. norėčiau pasakyt, kad po viso to supratau kažkokią universalią tiesą. bet nieko panašaus nebuvo. aš net nelabai ką atsimenu. atsimenu moteris, kuriom sekdavau iš paskos tikėdamasi, kad jos žino kur eina. ir jos visos buvo apsirengusios tais pusilgiais megztiniais. ar kaip jie vadinas. tokie ploni. vienos jų megztinis buvo iš baltos angoros ar kažko panašaus. žinau, nes esu turėjus kažką panašaus. jie žiauriai pūkuojas.

paskui atsimenu galvojau apie tai, kodėl aš amžinai atsiduriu tokiose situacijose, kai nežinau nei kur esu nei kur einu nei ką darau. tai užknisa, nes atrodo visi kiti žino kur eina. ir žino ką daro. o tu tik sėdi ir galvoji. kad velnias. ir galvoji, kaip po velniais nuostabu turėti tikslą. net jeigu eini koldūnų į maximą.

ir visi tie žmonės sovietiniuose butuose,  barškinantys puodus ir žiūrintys televizorių. jie visi ten, kur ir turi būt. o tu. tu ne. tu velnio vaike velniai žino kur. tarp žemės ir dangaus, velniai rautų. between the devil and the deep blue sea.

gerai jau, perdedu, nesvarbu. ir visur tiek daug medžių

nežinau, žinai, toks jausmas, kad nuo tų kvailų medžių niekur nepabėgsi. žinai? tarkim gali dingti iš šito miesto, gali atsirasti kitam. bet visur bus tie patys medžiai.

absurdas. ne kitaip. šiandien blogai miegojau. iš galvos nelindo visokios nesąmonės. žinai?

Patiko (3)

Rodyk draugams

komentarai (2) | “_tearjerker”

  1.   mrcuriosity rašo:

    Kažkaip, sutrumpėjo tavo tekstai.

  2.   interesn aciu rašo:

    interesn aciu

Rašyk komentarą